Школярі Херсонщини можуть отримати стипендію на навчання в найбільш інноваційній школі України

11 месяцев назад 0

Громадська спілка «Освіторія» спільно з Новопечерською школою вшосте розпочали приймання заявок від учнів 8-11-х класів на Стипендіальну програму. Здібні та амбітні школярі з усієї країни зможуть отримати грант на безоплатне навчання в одній із найбільш інноваційних шкіл України. 

«Попри воєнні обставини, у яких ми всі опинилися, наше завдання зберегти українським дітям доступ до різних і рівних можливостей для навчання. У фокусі нашого гранту — талановиті та амбітні школярі, спраглі до нових знань і відкриттів. Але сьогодні наша Стипендіальна програма не лише про доступ до якісної освіти, це також спосіб підтримати українські родини, які через повномасштабну війну опинилися в скрутних життєвих обставинах» — розповіла  Зоя Литвин, голова громадської спілки «Освіторія».

Прийом заявок триватиме до 14 квітня.

Грант на навчання зможуть отримати учні, що мають визначні академічні, творчі, спортивні здобутки та належать до родин із низьким рівнем доходу або нижче середнього, або які опинилися в складних життєвих обставинах через повномасштабне воєнне вторгнення. 

На час навчання в Новопечерській школі стипендіатів з інших міст забезпечують житлом, харчуванням та всім необхідним для навчання за грантовий кошт. Також учні перебуватимуть під наглядом тьюторів.