![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/06/6fe0ad08e7239e590df74f51d9204c99-667x450.jpg)
«Сивашенергопром» подарував сучасний міношукач піротехнічному підрозділу ГУ ДСНС України Херсонщини
4 года назад 0
Піротехнічний підрозділ ГУ ДСНС України у Херсонській області отримав сучасний великий петельний міношукач від ТОВ «Сивашенергопром», вартістю близько 15 тисяч євро. Широкодіапазонна система німецького виробництва є універсальною для зондування великих площ суші. За один день спеціалісти можуть перевіряти до 2,5 гектарів землі. Працює міношукач і через товщу води на глибину до 3 метрів. За словами Олександра Рудницького, це дасть змогу у перспективі створити відповідні електронні карти з позначенням виявлених підземних комунікацій. Однак, першочергово сучасний міношукач буде введений у роботу для виконання програми з гуманітарного розмінування регіону