Скандальний ремонт дороги у центрі Херсона проводить компанія, пов’язана з радником Колихаєва 

1 год назад 0

Скандальний ремонт дороги на перехресті вулиці Преображенської та Воронцовської проводить компанія, яка пов’язана з радником очільника Херсона та в.о. заступника Колихаєва Юрієм Стельмашенко, який є куратором транспортної сфери міста. 

Мова йде про ТОВ “Арт-Мега-Строй”, яка отримала підряд за результатами проведеного тендеру. Вартість ремонту склала трохи більше 6,5 млн гривень. А сам тендер було, судячи з усього, розіграно. 

Єдиним конкурентом “Арт-Мега-Строй” стала компанія ТОВ “Милабудцентр”, яка запропонувала вартість ремонту дешевше – 5,8 млн гривень. Але тендерний комітет Департаменту міського господарства, який оголосив тендер, вирішив, що пропозиція “Милабудцентр” не відповідає вимогам. Самі учасники тендеру пов’язані між собою, про що “Newtime Херсон” повідомляв раніше. А переможна тендерна хода “зівпала” з призначенням на посаду радника міського голови Юрія Стельмашенко, який пов’язаний з компаніями. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Підряди від “ОПЗЖ”: як у Херсоні компанія, пов’язана з радником Колихаєва, ремонтує дороги 

Варто додати, що ТОВ “Арт-Мега-Строй” виграла тендерів Департаменту міського господарства Херсонської міськради на загальну суму більше 21 млн гривень.

Сам же Стельмашенко після оприлюднення скандального відео заявив, що ці роботи підрядника заактовані не будуть, а тому на них не буде витрачено бюджетні кошти.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.