Служба зайнятості залучила до громадських та тимчасових робот понад 5,1 тисяч громадян

6 лет назад 0

Тимчасова зайнятість — це реальний шанс для безробітних отримати робоче місце та заробіток. Працюючи на громадських та тимчасових роботах, громадяни отримують новий робочий досвід, також період участі у таких роботах зараховується до страхового стажу. Роботодавці, у свою чергу, мають можливість обрати працівників для постійної роботи.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова, протягом 2017 року обласна служба зайнятості залучила до громадських та тимчасових робот понад 5,1 тисяч громадян, після участі у таких роботах за сприяння обласної служби зайнятості понад 1,8 тисяч осіб працевлаштувалися на вільні та новостворені робочі місця.

З початку 2018 року громадськими та тимчасовими роботами охоплено майже 500 осіб, які перебувають на обліку в обласній службі зайнятості.

У цьому році Херсонська обласна служба зайнятості буде продовжувати реалізацію соціально-направлених проектів в частині реалізації громадських робіт. Йдеться про «Інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку», так звані «Шерифи», та «Відтворимо культурно-історичну спадщину Херсонщини». Участь у таких проектах не лише мотивує до праці та надає матеріальну підтримку безробітним, а й вчить взаємній відповідальності за відродження духовності та культури, за безпеку та спокій громад нашої Херсонщини.

Відділ організаційно-інформаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості