Стало відомо, скільки коштуватиме пробне ЗНО

5 лет назад 0

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для бажаючих скористатися можливістю перевірити свої знання.

Про це повідомляє Finance.ua із посиланням на Osvita.ua.

“Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника. Найменшу вартість за складання пробного ЗНО у 2019 році запропонують Винницький і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти, що обслуговують мешканців Житомирської, Хмельницької Сумської, Полтавської, та відповідно, Вінницької та Харківської областей. Ці учасники матимуть можливість пройти одне пробне тестування за 132 грн”, – йдеться в повідомленні.

Вартість в інших регіональних центрах:
Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти цього року пропонує скласти один пробний тест за 134 грн.
Дніпропетровський центр пропонує пройти пробне тестування за 136 грн 50 коп.
Івано-Франківський, Київський, Львівський та Одеський центри оцінювання якості освіти визначили вартість одного пробного ЗНО на рівні 138 грн.
Мешканці Донецької і Луганської областей, яких обслуговує Донецький РЦОЯО, зможуть скласти один тест пробного ЗНО за 139 грн.
На сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти для реєстрація участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року.