У лісах Херсонщини будуть встановлені сучасні вежі спостереження

2 года назад 0

На Херсонщині розпочалася реалізація проєкту «Збереження лісових насаджень та покращення екологічної безпеки сільських територій області за допомогою сучасник ІР-систем».

Проєкт, як інформує Херсонська ОФА, було розроблено у 2019 році обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно із Офісом Євроінтеграції Херсонської області. Серед більш ніж 750 учасників саме Херсонщину було обрано переможцем відбору.

Наразі вже розпочалися роботи по встановленню обладнання. Система буде складатися з 25 точок спостереження, на яких будуть встановлені найновітніші камери та обладнання. А це, за словами лісівників, допоможе оперативніше реагувати на різні непередбачувані ситуації. Фінансуєтеся програма за кошти ЄС.

Наразі всі етапи робіт, які були заплановані у 2021 році, вже виконані. Закуплено та встановлено 5 протипожежних щогл та одна – дооснащена.

В цілому у підпорядкуванні Херсонського управлінням лісового та мисливського господарства встановлено 16 веж спостереження. Роботи будуть продовжені у наступному році.