У міжнародному аеропорту «Херсон» відбулася перша пресконференція губернатора Херсонщини

1 год назад 0

У міжнародному аеропорту «Херсон» відбулася перша пресконференція Геннадія Лагути на посаді голови обласної державної адміністрації.

Очільник області разом із своїми заступниками, народним депутатом України Сергієм Козирем поспілкувався з представниками масової інформації та розповів про головні результати роботи команди облдержадміністрації за 2021 рік та плани на новий 2022 рік, інформує пресс-служба ХОДА.

«Я поставив перед собою і перед своєю командою чіткі завдання, виконання яких змінить життя кожного жителя Херсонщини. Отже, ми йдемо впевнено вперед, розвиваючи регіон з високим рівнем життя. Херсонщина має бути відомою не лише своїми туристичними можливостями, а й новими працюючими підприємствами, гідною заробітною платою, якісною освітою та медициною», — наголосив Геннадій Лагута.

Очільник області назвав п’ять пріоритетних напрямів своєї роботи: якісна і доступна медицина, будівництво та реконструкція соціальної інфраструктури, безпекові питання, залучення інвестицій та туризм.

У ході пресконференції Геннадій Лагута розповів про реалізацію програми Президента «Велике будівництво» в області, перебіг вакцинальної кампанії, залучення інвестицій, розвиток спорту та інші актуальні питання розвитку області та інше.

Трансляція заходу.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.