Юні правники зустрілись на правових дебатах

5 лет назад 0

Юридичний факультет Херсонського держаного університету спільно з Академічним ліцеєм імені Олега Мішукова 18 травня провели правовий турнір-дебати. Головою журі запросили керівника Херсонської юстиції Костянтина Хутковського.

За звання кращих змагались 3 команди: «Слуги народу», «Сова» та «Ліберта». Дебати відбувались у три етапи, в кожному з яких команди могли побувати у ролі доповідачів, опонентів чи рецензентів. Юні правники висловлювали свої думки стосовно впровадження інституту приватних виконавців, вирішення колективних спорів і прав громадян на мирні зібрання.

Дебати виявились такими палкими, що журі було складно обрати переможця. Проте, після довгих суперечок, переможцем назвали команду «Сова» Академічного ліцею імені Олега Мішукова. Усім учасникам вручили грамоти та солодкі подарунки.

"Велика честь бути головою журі на подібному турнірі. Кожен з учасників показав свій високий рівень знань та свої таланти, як спікер. Хочу побажати, щоб ви сміливіше відстоювали власні точки зору. За вами – наше майбутнє!", – зазначив головний юрист області Костянтин Хутковський.

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області