Ювенальні поліцейські розшукали підлітка, який пішки вирушив за 12 км в гості до мами

4 года назад 0

16-річний хлопець з Високопільського району пішов вранці з уроків, про що його опікуна повідомили з навчального закладу. Додому підліток не повернувся. Була розгорнута пошукова операція, в якій задіяли працівників Високопільського відділення поліції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, під час спілкування з друзями хлопчика стало відомо, що він мав намір провідати рідну маму. Жінка позбавлена батьківських прав і мешкає в іншому селі, яке знаходиться за 12 км від місця проживання її сина. Тож ювенальний поліцейський на автомобілі вирушив у напрямку місця проживання матері хлопця і через 20 хвилин побачив школяра, який ішов уздовж траси.

З підлітком було все добре. Він пояснив, що скучив за мамою, тому хотів пройти пішки майже 12 кілометрів, щоб її побачити.

Ювенальний поліцейський пояснив хлопцю всі ризики такої подорожі самому уздовж траси зі жвавим рухом. З підлітком та його опікуном проведена профілактична бесіда, щоб уникнути подібних самовільних втеч з школи чи дому.