В проекті бюджету Херсонщини на 2018 рік передбачено кошти на ремонт автомобільних доріг

6 лет назад 0

Вперше в проекті бюджету на 2018 рік передбачено кошти на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на загальну суму 319,8 млн грн.

Питання делікатне як для України, так і для Херсонської області, адже дороги в країні знаходяться у кричущому стані. Тому, на думку голови Херсонської обласної ради, одноголосно потрібно підтримати цю програму, а також знайти додаткові інвестиції у відбудову херсонських доріг.

Проте, Владислав Мангер нагадав своїм колегам про нечесну роботу Херсонської митниці, на співпрацю з якою пішла вся обласна влада. Керівництво Херсонської облдержадміністрації ініціювало реалізацію митного експерименту – розмитнення Херсонською митницею ДФС України необхідного обладнання для компанії «Вінкрафт Таврія». Кошти, отримані від перевиконання індикативних показників, мали б спрямовуватися на ремонт доріг по всій області. Але Херсонська митниця з метою уникнення значного перевиконання індикативних показників штучно занижувала фактичні надходження шляхом перенесення їх сплати на перші числа наступного місяця.

«У зв’язку з цим, область недоотримала на ремонт доріг 60 млн грн, а збитки «Вінкрафта» становлять близько 1 млн грн. Та найбільше нас дивує той факт, що наразі керівництво Херсонської митниці повністю ігнорує обласну владу, – зазначив Владислав Мангер та додав – З цього питання ми зверталися до Прем’єр-міністра України і, якщо ситуація не зміниться, то звертатимемось ще».