В Україні обмежують споживання електрики

2 месяца назад 0

Відсьогодні, 20 жовтня, в Україні запроваджуються обмеження споживання електроенергії. Вони діятимуть з 7  ранку до 22-ї години, повідомляє «Укренерго».

Відключати  від електропостачання збираються почергово, перерви триватимуть не більше 4 годин у кожному конкретному районі. Про графік відключень можна довідатися на сайтах  регіональних енергокомпаній, але поки чіткі години вказані ще не всюди. 

Енергопостачальники уточнюють, що після відключення на чотири години можливе наступне відключення ще через чотири години. 

Рішення про обмеження постачання електрики в «Укренерго» називають вимушеним і нагадують, що з 10 жовтня наша  енергосистема зазнала більше атак Росії, ніж за всі 8 місяців війни.

«Подбайте, щоб у вас були заряджені телефони, павербанки, був запас води, ліхтарики та батарейки до них, а також теплі шкарпетки та ковдри», — йдеться у повідомленні «Укренерго».

Деякі міста, наприклад, Тернопіль та Київ, вже оголосили: задля економії частина електротранспорту там не вийде на маршрути. У Сумах вимикатимуть і водопостачання. 

Також українців  закликали зменшити використання електроенергії у вечірні години пік. Очікується, що   з 17 до 22 години  діятимуть найсуворіші обмеження, а подекуди в містах обіцяють  вимикати  освітлення вулиць.

Анонсовані обмеження і на роботу промислових підприємств. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.