В Україні “обвалюються” ціни на суницю

4 недели назад 0

Сезон суниці садової в Україні розпочався ще кілька тижнів тому, але виробники цієї ягоди вже змушені значно знижувати відпускні ціни, повідомляють аналітики проекту EastFruit. 

Тим часом, до збирання врожаю в теплицях, що обігріваються, поки приступили лише деякі господарства південних областей країни.

“Якщо ціни на перші партії суниці озвучувались в середньому по 200 грн/кг (6,8 $/кг), то вже через кілька діб виробники змушені були знизити відпускні ціни на цю ягоду до 150−180 грн/кг (5,1−6,1 $/кг), що у середньому на 25% дешевше, ніж тижнем раніше”, — йдеться в повідомленні. 

Виробники вважають, що найближчим часом тенденція зниження цін лише посилиться, 

“Негативний вплив на ціни в даному сегменті також чинить досить низький попит. При цьому у більшості виробників суниці садової виникають проблеми з реалізацією через проведення бойових дій в окремих регіонах країни, а частина споживачів цієї продукції змушена була залишити країну”, — пояснюють експерти. 

Зауважується, що на сьогодні основну пропозицію на українському ринку складає садова теплична суниця. Суниця ж відкритого ґрунту, за прогнозами виробників, надійде у продаж лише ближче до кінця травня.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.