В Україні знищено майже чверть залізничної мережі

2 недели назад 0

Про це заявив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час Міжнародної Конференції «Європа Карпат» у польському місті Красичин.

«Російські війська свідомо знищують цивільну інфраструктуру України. Сума тільки задокументованих збитків вже сягнула понад 90 млрд доларів і з кожним днем війни цей показник зростає. Враховуючи це, ми змушені оперативно перебудовувати нашу логістичну систему. Наразі працюємо над забезпеченням ланцюгів доставки вантажів, змінюємо напрямки торговельних потоків через блокаду українських морських портів та втрату близько 23% залізничної мережі. Вдячний європейським партнерам за сприяння в цьому процесі, особливо в питанні гуманітарних вантажів. Ми вже маємо бездозвільний проїзд для перевізників, а також на території Польщі працює низка логістичних хабів для ефективного керування перевезеннями. Впевнений, що з такою підтримкою перемога неминуча», — розповів Олександр Кубраков.

Також Міністр деталізував масштаби руйнувань інфраструктури, зокрема йдеться про:

  • втрату 6,3 тис. км головних колій;
  • пошкодження 23 573 км автодоріг;
  • пошкодження 289 автомобільних та 41 залізничного мостів.

В Міністерстві інфраструктури очікують, що європейські партнери надалі допомагатимуть в розв’язанні логістичних проблем, а також візьмуть участь у відбудові транспортної інфраструктури України.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.