Вчителі української літератури в Лавреньовці

5 лет назад 0

До Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова в черговий раз завітали гості – вчителі української літератури, слухачі курсів підвищення кваліфікації КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу підготували для них бібліотечний квест «На літературному небосхилі Херсонщини», присвячений творчості херсонських поетів та прозаїків, а також познайомили вчителів з книгозбірнею, її фондами, виставками, електронними ресурсами.

Учасники розподілились на чотири команди: ПОЕТИ, ДРАМАТУРГИ, ПРОЗАЇКИ та КРИТИКИ, а потім, керуючись картою-навігатором, в супроводі гідів-бібліотекарів вирушили в подорож бібліотекою, відділи якої тимчасово перетворилися на площі, майдани, вулиці, проспекти, станції. Квесторів чекали цікаві практичні завдання, пошук інформації в книжках та в Інтернеті.

В процесі пошуку наші гості познайомилися і з виставками в усіх відділах обслуговування, але найбільше їх зацікавила виставка, присвячена письменникам – травневим ювілярам.

Після квесту на вчителів чекав «десерт» – зустріч з Анатолієм Кичинським – поетом, художником, членом НСПУ, лауреатом Національної премії України ім. Т.Шевченка. Автор презентував свою книгу «Жива і скошена тече в мені трава…» та представив роботи зі свого художнього доробку. Збірка вибраних поезій увійшла до престижної серії видавництва «А-ба-ба-га-ла-мага» – УПА – «Українська поетична антологія». Спілкування з письменником було невимушеним, щирим та багатим на емоції.

Після завершення презентації присутні мали можливість придбати книгу з автографом автора.

Нагадуємо, що для всіх поціновувачів живопису на сайті бібліотеки діє віртуальна виставка картин пана Анатолія Кичинського.