«Ви є мудрими наставниками для молодого покоління», – Оксана Рукавішнікова пенсіонерам і ветеранам МВС

5 лет назад 0

З нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України 19 грудня у Херсоні відбувся святковий концерт.

Від імені депутатського корпусу обласної ради поважних у Херсоні людей вітала заступник голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова.

Вона подякувала пенсіонерам і ветеранам правоохоронних органів за багаторічну віддану службу українському народові, за професіоналізм та виховання молодого покоління.

«Так, ми сьогодні живемо в час змін і перетворень, в тому числі і в системі МВС та Національної поліції. Проте, ваш багаторічний досвід молоді працівники продовжують використовувати. Для багатьох ви є мудрими наставниками, для когось ваше ім’я слугує прикладом справжнього професіоналізму та відданості своїй справі, народу, державі» , – зазначила депутат обласної ради та побажала «винуватцям» свята міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного благополуччя, впевненості в завтрашньому дні та надійної опори в майбутньому.

А за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю і охорони громадського порядку, наполегливу боротьбу за суворе дотримання законності на території області та з нагоди відзначення Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України Оксана Рукавішнікова нагородила Почесною грамотою обласної ради:

Івашина Анатолія Григоровича – ветерана органів внутрішніх справ України;
Овдієнка Володимира Прокоповича – ветерана органів внутрішніх справ України;
Сулименка Валентина Івановича – ветерана органів внутрішніх справ України;
Жука Ігоря Богдановича – пенсіонера органів внутрішніх справ України.

Начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області – генерал поліції третього рангу Артур Мєріков подякував ветеранам і пенсіонерам правоохоронних органів за довгі роки наполегливої праці, за тисячі розкритих злочинів та за врятовані життя, а також за підтримку та допомогу у вихованні та становленні молодого покоління. Кращих у своїй справі Артур Мєріков нагородив пам’ятними медалями Головного управління Національної поліції в Херсонській області «За вагомий внесок у розкриття злочину та охорону публічного порядку», почесними знаками Головного управління Національної поліції в Херсонській області, цінними подарунками – наручними годинниками та пам’ятними відзнаками «100 років на варті правопорядку Херсонщини».

Також Артур Мєріков від імені усіх поліцейських Херсонської області вручив Подяку екс-очільнику поліції Херсонщини Михайлу Фабріну.

«До теперішнього часу Ви не стоїте осторонь та продовжуєте передавати Ваш досвід молодому поколінню правоохоронців. Ваш професіоналізм, активна життєва позиція, наполегливість та енергія є гідним прикладом для наслідування», – зазначено у Подяці.

Не залишили поза увагою в цей день і ветеранські організації, керівники кращих отримали також почесні Подяки. А святковий настрій у залі створював вокальний ансамбль поліції Херсонщини «Police Prime» за участі дитячих вокальних колективів.