Від херсонців бюджет отримав майже 2 мільярда гривень ПДФО

6 лет назад 0

За 7 місяців цього року від доходів херсонців до бюджетів усіх рівнів спрямовано 1925,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку майже на чверть або 374,6 млн грн перевищує показник відповідного періоду попереднього року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевих бюджетів Херсонщини та основним джерелом їх наповнення. Його питома вага в загальних податкових надходженнях по області складає 64 відсотки. Скарбниці місцевих громад таврійського краю отримали утричі більшу суму — 1,4 млн грн, понад чверть сплаченого податку – 494,8 млн грн. надійшло до державної казни.

Наразі спостерігається позитивна динаміка щодо зростання відрахувань податку на доходи фізичних осіб. Характерними факторами такого зростання є збільшення розміру заробітної плати найманих працівників, легалізація трудових ресурсів та зацікавленість територіальних громад області у зростанні власного фінансового забезпечення.