Віддав накази катувати херсонців: СБУ повідомила про ще одну підозру співробітнику ФСБ Сергію Сініцину

2 месяца назад 0

СБУ повідомила про підозру співробітнику ФСБ Сергію Сініцину, який наказував катувати херсонців. Це вже друга висунута йому підозра. Повідомляють у пресслужбі СБУ.

“Упродовж березня-листопада 2022 року підозрюваний Сініцин (позивний «Сабір») у складі створеної в Херсоні «тимчасової оперативної групи № 8» координував каральні рейди проти громадян”, – йдеться в дописі.

Сергій Сініцин — співробітник 3 відділу 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ РФ. Його, разом з іншими представниками держави-терориста, було залучено до «відпрацювань» у Херсоні.

СБУ зафіксовано факт особистого наказу Сініцина про незаконне затримання та катування 47-річного херсонця. Росіяни хотіли схилити полоненого до співпраці: били, імітували розстріл, катували струмом, не давали їсти, пити та відвідувати вбиральню. Погрожували розправою над рідними.

Наразі Сініцину оголошено про підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України, стосовно наказу про жорстоке поводження з цивільним населенням та вчинення інших порушень законів та звичаїв війни.

Йому загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.