Відділення загальної хірургії лікарні ім. А. і О.Тропіних відновлює планову допомогу у повному обсязі

1 год назад 0

Відділення загальної хірургії лікарні ім. А. і О. Тропіних розпочало прийом планових хворих за профілем, а також надає ургентну хірургічну допомогу хворим з коронавірусною інфекцією міста Херсона.

Інформацію про відновлення роботи відділення оприлюднено на сторінці лікарні в соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, через покращення епідеміологічної ситуації в лікарні відбувається поетапне відновлення планової медичної допомоги. З 6 грудня розпочали звичайний режим роботи акушерське, офтальмологічне та дитяче відділення. Продовжує надавати профільну допомогу відділення травматології.

У відділенні загальної хірургії, як розповів завідувач Василь Дундич, за 2 місяці роботи з хворими на COVID-19 було проліковано 115 пацієнтів, а також проведено 8 операцій ургентним хірургічним хворим при поєднанні з коронавірусною інфекцією. За його словами, за цей період можна було здійснити до 200 планових операцій. Хірургічне лікування з початку року у відділенні отримав 391 хворий.

«Сьогодні ми починаємо надолужувати темпи роботи, і раді допомогти пацієнтам, які потребують оперативних втручань. За перші дні відновленої роботи ми провели 12 операцій, зараз у відділенні перебуває 6 пацієнтів«, – каже лікар.

Планова госпіталізація у відділення здійснюється за електронним направленням, яке можна отримати у сімейного або лікуючого лікаря. Наявність негативного результату обстеження на COVID-19 також є обов’язковою.

За довідками можна звертатися за телефоном відділення: (0552) 49-14-69.

Більш детальну інформацію можна дізнатися безпосередньо на сторінці медустанови (посилання вище).


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.