Вихованець Херсонської ДЮСШ – срібний призер чемпіонату Європи з боксу

Херсонський боксер, вихованець ДЮСШ ФСТ «Україна», Максим Галінічев став срібним призером чемпіонату Європи з боксу до 22 років.

Цьогоріч, на чемпіонаті Європи, у складі чоловічої Національної збірної України до 22 років, Херсонську область представляв 20-річний боксер Максим Галінічев.

На першості Європи спортсмен провів 4 яскраві поєдинки, у трьох із яких отримав перемогу. Фінальний бій відбувся 24 червня. Суперником Максима був спортсмен з Росії.

Наш боксер показав гарний результат і впевнено йшов до перемоги, та рішенням суддів перемогу віддали росіянину. Таким чином, Максим Галінічев став срібним призером першості Європи до 22 років у ваговій категорії до 52 кілограмів.

Результат бійця прокоментував президент Херсонської обласної організації Федерації боксу України Олександр Трутнєв: «Максим відмінно проявив себе на чемпіонаті. Але, на жаль, не завжди все залежить від боксера та тренера. Для нас Максим – чемпіон, тому і зустрічатимемо його з першості Європі – відповідно».