Виявлені на Херсонщині нелегальні мігранти будуть видворені з України із подальшою забороною в’їзду на 8 років

5 лет назад 0

Двоє вихідців з Республіки Білорусь та Російської Федерації прибули в Херсонську область на заробітки, але вчасно не покинули територію держави, чим порушили вимоги чинного міграційного законодавства. Через це їх примусово видворять за межі України із подальшою забороною в’їзду на 8 років. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Наразі працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції спільно з міграційною службою проводять операцію «Мігрант», спрямовану на протидію нелегальній міграції та виявлення іноземців, які вчиняють злочини на території України. Поліцейські перевіряють місця, де можуть перебувати особи, які тривалий час знаходяться на території області без необхідних документів.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції Олег Шанько, під час відпрацювання Чаплинського району були виявлені 18-річний громадянин Російської Федерації та 38-річний громадянин Республіки Білорусь. Нелегали працювали на полях району. Під час перевірки у них документів з’ясувалося, що термін перебування їх в України закінчився, а посвідки на тимчасове проживання у нашій країні вони не оформлювали і до міграційної служби для продовження строку перебування не зверталися. Відносно іноземців-порушників були складені адміністративні протоколи за ст.203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України».

Суд наклав на них штрафи, а районний відділ УДМС прийняв рішення про примусове видворення чоловіків за межі України та зобов’язав їх покинути територію. Але у передбачений термін нелегали не виїхали, тож їх було затримано та поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, строком на 6 місяців. У найближчі 8 років цим іноземцям заборонено в’їзд в Україну.