Влада Херсона оприлюднила новий проект рішення щодо вартості проїзду в громадському транспорті

4 месяца назад 0

Проект рішення щодо нових тарифів на проїзд у громадському транспорті Херсона розглянуть на позачерговому засіданні виконавчого комітету. Відповідний документ оприлюднено на сайті міськради. 

Новий проект рішення відрізняється від двох попередніх – того, який розглядали на громадських обговореннях, та документу, який було раніше оприлюднено на сайті міської ради. Останній стосувався підвищення тарифів у маршрутках малої пасажиромісткості з 6 до 8 гривень. 

На громадських слуханнях пропонувалося встановити тариф 8 гривень на маршрутах довжиною до 10 кілометрів , 10 грн – для маршрутів більше 10 км. Проїзд до Степанівки, Комишан, Садового, Зеленівки та інших населених пунктів, які входять до Херсонської територіальної громади планувалося встановити на рівні 15 гривень.

Тепер же на позачерговому засіданні виконкому розглянуть єдиний тариф для всіх маршруток 8 гривень та 6 грн для тролейбусів. Також планується встановити вартість місячних проїздних квитків “Херсонелектротрансу” – від 80 до 300 грн. Для учнів шкіл проїзд з 1 вересня до 30 червня коштуватиме 4 грн. 

Варто зазначити, що в новому проекті рішення чиновники посилаються на протокол громадських слухань, який розіграли на користь перевізників. Представників останніх (водіїв та членів їх родин) організовано звозили до міськради автобусами, які були зняті з маршрутів. Результатом слухань стало підтримання ініціативи щодо підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, що було більш ніж очікувано. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.