Владислав Мангер: «Тільки спільними зусиллями та злагодженими діями ми зможемо досягнути успіху!»

6 лет назад 0

Сьогодні, 12 червня, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер взяв участь у засіданні колегії Херсонської обласної державної адміністрації. У рамках роботи торкнулися гострої теми, пов’язаної з викоріненням браконьєрства в області. В першу чергу, це стосується незаконної вирубки лісів та вилову риби в період нересту.

Зокрема, по другому питанню поліцією проведено 179 рейдів, в результаті яких виявлено 174 факти незаконної торгівлі водними ресурсами та 153 факти браконьєрства. Затримано 51 правопорушника, ще 323 особи притягнуто до відповідальності. Вилучено близько 10 тис. кг водних ресурсів, з яких: 6716 кг – риба, 2517 кг – інші водні ресурси, 603 кг – риба під час продажу тощо.

Владислав Мангер подякував правоохоронцям за чудову роботу: «Коли поліція вийшла на воду, то її роботу стало видно одразу: рибне браконьєрство значно знизилося. Важко сказати, що повністю викорінене, але робота в цьому напрямку йде активна».

У той же час, він звернувся з проханням до керівника новоствореного рибного патруля щодо наведення порядку поблизу затопленої баржі в Каховському водосховищі.

«Чому вода в затоках водосховища вже зараз почала цвісти і з’явився запах болота? Бо там повно сіток із рибою, які позгортала течія. Нещодавно поблизу затопленої баржі в Каховському водосховищі виловили 24 сітки повні рибою, яка вже почала розкладатися. Ніхто їх не прибирає. Вони просто там нагромаджуються», – повідомив очільник облради та попрохав патруль навести лад в таких місцях.

Також сьогодні Владислав Мангер запропонував керівництву НПП «Нижньодніпровський» співпрацю в плані контролю за охороною лісових насаджень.

«Щотижня наше комунальне підприємство здійснює авіаогляд лісів. За один виліт ми повністю охоплюємо всю територію лісових насаджень та контролюємо будь-які дії, що там відбуваються», – зазначив голова обласної ради та звернувся до керівника НПП «Нижньодніпровський»: – Якщо Ви не проти і Вам це дійсно потрібно, то наш комунальний заклад може здійснювати авіапідтримку і території національного природного парку» .

Керівництво парку було радим підтримати ініціативу Владислава Мангера. Тож, сподіваємось, що вже в найближчий час нові технології запрацюють і в НПП «Нижньодніпровський».

«Тільки спільними зусиллями та злагодженими діями ми зможемо досягнути успіху!» , – резюмував голова Херсонської обласної ради.