Водоканал системно оновлює обладнання

5 лет назад 0

У серпні 2018 року фахівцями Водоканалу завершена масштабна робота на НСВ-1: замінено один з двох насосних агрегатів, що дозволить покращити водопостачання центральної частини міста, зменшити енергоспоживання обладнання та запобігти аварійності мереж і втратам води за рахунок точного підтримання заданого тиску.

З метою здешевлення вартості реконструкції всі монтажні роботи виконуються силами працівників Водоканалу.

Було замінено один насос з електродвигуном потужністю 250кВт на новий з потужністю 160кВт від фірми GRUNDFOS , встановлені нові засувки фірми HAWLE .

Розпочато заміну другого насосу, що дозволить знизити споживання електроенергії на 15-20%, а також забезпечить надійну роботу станції з почерговим режимом роботи насосів. Це надасть можливість без перешкод виконувати профілактичні ремонти, а також запобігти передчасному зносу запірної арматури та трубопроводів.

Встановлено 2 нових частотних перетворювача, які забезпечать повне автоматичне регулювання роботи НСВ-1 в залежності від тиску в системі подачі та розбору води.

Обладнання придбано за кошти міського бюджету та кошти Водоканалу в рамках реалізації інвестиційної програми. Вартість одного насосу — 1027 тис.грн.

Планується заміна 15 метрів вхідних та вихідних трубопроводів.

МКП “ВУВКГ м.Херсона”