Волонтери допомогли 200 родинам Нижньосірогозької громади

10 месяцев назад 0

Активісти роздали продуктові пакети 200 сім’ям громади. 

16 та 17 серпня волонтери проєкту “Підтримки Сірогозщини” роздали продуктові набори у селах Вільне, Верби, Донцово, Партизани, Анатолівка, Догмарівка, Новопетрівка та смт Нижні Сірогози. Про це повідомляє Нижні Сірогози.City.

В Нижніх Сірогозах передали продукти в будинок сімейного типу родини Пірог та членам Нижньосірогозької первинної ветеранської організації органів влади. Набори розподілили між багатодітними і малозабезпеченими родинами, людьми з особливими потребами та самотніми людьми. 

Всього роздали 200 пакетів.У них є все необхідне, щоб приготувати перші й другі страви: картопля, цибуля, морква, перець, борошно, 2 види круп, соняшникова олія, соуси “Чумак”. Частину продуктів волонтери придбали на пожертви небайдужих громадян, інша частина — це продукція, яку передали сільгоспвиробники і фермери Нижньосірогозької громади.

Щоб допомогти проєкту “Підтримка Сірогозщини”, можна перерахувати гроші на картку ПриватБанку 4441 1144 4787 2621 (Москаленко Людмила Михайлівна), призначення платежу — “благодійна допомога”. Також благодійний фонд приймає крупи, олію, борошно, макаронні вироби, овочі, фрукти та інше.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.