“Вперше за час війни я думала, що зараз можу померти”: журналістка Reporters потрапила під обстріл на вокзалі»/>

4 месяца назад 0

Редакторка Reporters Марічка Паплаускайте пише, що в Херсон приїхала зранку 26 грудня тим самим потягом, який потрапив під російський комбінований обстріл.

Вона зазначила, що окупаційні війська вдарили по вокзалу, коли люди почали сходитися до поїзда. Після першого вибуху люди спустилися в укриття.

“Такого гучного вибуху я досі не чула: зі стелі підвалу сипалося, стіни рухалися”, – ділиться журналістка.

Марічка Паплаускайте із кошеням Ляля в укритті. Фото з її сторінки

Також вона розповіла, що бачила іноземного волонтера, ймовірно, у нього були зламані ребра, але він просив на нього не зважати та просто важко дихав, стікаючи потом. Згодом медики допомогли йому.

“Чесно, вперше за час великої війни я справді думала, що от прямо зараз можу померти. Від цих думок рятувало лише маленьке кошеня — висловуха Ляля, яку начальниці вокзалу подарували на Миколая. Мені випала місія його стерегти, поки власниця приймала важкі рішення: що робити з людьми і коли їм буде безпечно вийти з укриття”, – йдеться в повідомленні Марічки Паплаускайте.

Журналістка написала, що коли їм дозволили піднятися вона побачила завалену склом кімнату та калюжу крові на підлозі.

26 грудня окупаційні війська завдали удару по залізничному вокзалу Херсона. Загинув поліціянт. У ХОВА показали, який вигляд має вокзал.

Посол США та Генсекретар Ради Європи відреагували на російський удар по залізничному вокзалу Херсона.

На своїй сторінці в телеграмі Укрзалізниця повідомила, що рейси прибувають за графіком.