Всесвітні Ігри: збірна України у сьомий день змагань здобула шість медалей

2 года назад 0

І в медальному заліку посідає четверте місце.

Як відомо, в Бірмінгемі (американський штат Алабама) тривають Всесвітні ігри-2022. Сьомий день змагань подарував нашій збірній одразу 6 нагород — у кікбоксингу та спортивному скелелазінні. Дві срібні та чотири бронзові нагороди  піднесли «синьо-жовтих»  у медальному заліку аж на четверте місце..

У скелелазінні бронзовим призером став 20-річний Ярослав Ткач, він повтоив своє найкраще досягнення — 5:56 секунд.

У кікбоксингу — одразу п'ятеро українців здобули медалі. Орфан Сананзаде (до 63.5 кг) та Віталій Дубина (до 71 кг) стали срібними призерами, поступившись у «золотих фіналах», а бронзові медалі дісталися Дарині Івановій (до 52 кг), Аліні Мартинюк (до 60 кг) та Роману Щербатюку (понад 91 кг).

Отже, в України  32 медалі — це абсолютний рекорд нашої збірної за всю історію Всесвітніх ігор. Попередній найвищий результат — 29 нагород.