ВУФК приймав розіграш Кубка України з футзалу серед юнаків

5 лет назад 0

22-24 січня 2019 року в універсальній спортивній залі Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради проходили ігри розіграшу Кубка України з футзалу серед юнаків 2002-2003 років народження.

Боротьбу за Кубок України вели 8 команд: «Іллічівець/ДЮСШ» (Чорноморськ/Роздільне, Одеська обл.), «Освіта-Продексім-2002», «Освіта-Продексім-2003», МФК «Атлетик» (всі – Херсон), КІВС «Енергія» (Львів), «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар, Запорізька обл.), ДЮСШ (смт Окни, Одеська обл.), ДЮСШ Сумської районної ради (Сумська обл.).

Змагання проходило у двох групах. У плей-оф виходили команди, які зайняли в своїх групах 1-2 місця. Переможці груп продовжували боротьбу за золоті та срібні нагороди, а команди, які за кількістю набраних очок перебували на других сходинках, мали зійтись в боротьбі за бронзу.

Таким чином, у фінальному дербі зустрілись львівська «Енергія» та вихованці ДЮСШ Сумської районної ради. Однозначними фаворитами у цьому протистоянні були «енергетики». Обігравши своїх суперників з рахунком 8:2, вони стали володарями Кубку та золотих нагород. А сумчани зайняли почесне друге місце та примірили срібні медалі.

Боротьбу за бронзу вела херсонська «Освіта-Продексім-2002» з ФСК «Іллічівець-ДЮСШ». Матч завершився з рахунком 6:3 на користь одеситів. В підсумку м. Херсон зайняв 4 місце.