![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/05/828aef6ae00c0d1b85b428b4b0773b67-667x450.jpg)
У Бериславському районі через дитячі пустощі загорілась господарча споруда
4 года назад 0
24 травня о 17:25 бериславські рятувальники отримали повідомлення про загорання господарчої споруди в с. Ольгівка по вул. Набережній. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.
За вказаною адресою направлено черговий розрахунок 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю рятувальники побачили охоплений вогнем сарай прибудований до гаражу. Пожежу ліквідовано о 18:45. Площа гасіння склала 15 кв.м. Вогнем знищено побутові речі, що зберігались в господарчій споруді, стелю та підлогу. Поруч розташований гараж вдалось врятувати.
Ймовірна причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем.