У Генічеському районі поліцейські повернули бабусі 4-річну онуку, яка загубилася на пляжі

5 лет назад 0

4-річна дівчинка загубилася на пляжі у селі Щасливцеве Геніческого району, де відпочивала з бабусею. Жінка розповіла, що онука гралася та бігала, потім вона втратила її з поля зору. Спочатку бабуся сама шукала дівчинку, але її ніде не було. Приблизно о 18:30 вона звернулася в поліцію. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Малолітню дитину шукали працівники Генічеського відділу поліції, ювенальні поліцейські та відпочивальники, які підходили до поліцейських і пропонували допомогу.

Пошуки дівчинки тривали майже дві години. Поліцейські перевіряли усі пансіонати та бази відпочинку уздовж узбережжя, за дитину всі дуже переживали, але сподівалися на краще.

Коли вже стемніло, в поліцію зателефонували люди і сказали, що по пляжу ходить налякана маленька дівчинка. Туди прибув наряд поліції і переконався, що дівчинка і є розшукуваною.

"Дівчинку знайшли за понад два кілометри від місця, де вона відпочивала з бабусею. Дитина була дуже налякана і плакала. Ми переконалися, що з нею все добре, заспокоїли її, дали морозиво і відвезли до бабусі", — повідомив керівник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

Малеча розповіла, що гуляла по пляжу і не помітила, як далеко відійшла. Працівники поліції висловлюють щиру подяку громадянам, які звернули увагу на маленьку дитину без супроводу дорослих, та повідомили про це в поліцію.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.