У Херсон привезли твори Тараса Шевченка та Олександра Мурашка

5 лет назад 0

Найкращим подарунком на 40-річний ювілей для Херсонського обласного художнього музею ім.О.О.Шовкуненк а стали дві виставки, які відкриються до Міжнародного дня музеїв та будуть експонуватися до кінця липня. Графічні твори Тараса Шевченка із зібрання Національного музею Тараса Шевченка та живописні роботи Олександра Мурашка з колекції Національного художнього музею України херсонці побачать вперше.

Цей великий виставковий проект «Україна: від народного мистецтва до модерну» об’єднує твори українських митців ХІХ-ХХІст. з колекції Херсонського обласного художнього музею ім.О.О.Шовкуненка, Національного музею Тараса Шевченка, Національного художнього музею України.

"Дякуємо київським музеям за довіру, адже в останні роки виставки-обміни між музеями — велика рідкість. Експонувати оригінальні твори всесвітньо відомих українських митців — це честь для нас! Дякуємо охоронній фірмі «Арсенал» за зустріч та супроводження київської машини та охорону процесу розвантаження безцінних творів мистецтва. Зараз експозиції готуються до відкриття, тож слідкуйте за анонсами!", — повідомляється на сторінці музею у соцмережах.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.