У Херсоні через сморід отруїлися діти?

5 лет назад 0

Неприємний запах, який стоїть у місті протягом тижня, ймовірно став причиною отруєння дітей. Про це повідомляє у соцмережах Катерина Лук‘яненко.

«9 серпня ближче до обіду, молодший син поскаржився на болі в животі, потім його рвало до вечора, до ранку стан нормалізувався, після прийому сорбентів. Сьогодні ж сама з молодшим сином відчула біль у животі та голові», — говорить жінка.

Жінка вважає, що саме сморід, джерело якого ще не виявили, й став причиною отруєння.

Натомість, заступник головного лікаря з педіатрії лікарні ім. О.С. Лучанського Ірина Таран зазначила, що сама особисто сьогодні цікавилась даним питанням і заявила, що у їхній лікарні не було зафіксовано жодного звернення стосовно отруєння.

Також ситуацію прокоментувала заступник головного лікаря з педіатрії КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» Людмила Панченко.

«Сморід, що стоїть у місті може стати причиною отруєння дітей, але станом на сьогоднішній день, таких звернень зафіксовано не було», — говорить Людмила.

Також лікарі наголосили, що ситуація з отруєнням досить небезпечна і в таких випадках краще звертатися за спеціалізованою медичною допомогою, оскільки дитячий організм важче переносить інтоксикацію організму, аніж дорослий.

Автор: Антон Костюк


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.