У Херсоні наркозбувальник засуджений на 6 років позбавлення волі

6 лет назад 0

Упродовж кількох місяців 56-річний житель Херсона замовляв через Інтернет ацетильований опій, який потім збував методом «закладок». На рахунку зловмисника 6 фактів збуту особливо небезпечної наркотичної речовини. «Закладки» він робив під деревами та в під’їздах. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Наркозбувальник виявився неодноразово судимим за крадіжки, розбій та наркозлочини. Поліцейські затримали його під час спроби збуту ним ацетильованого опію. Також чоловік повідомив, що купував наркотики і для власного вживання.

Були відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» та ч.2 ст.309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Згідно з вироком суду чоловіка визнано винним та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.