У Херсоні обговорять «Надання медичної допомоги учасникам АТО»

7 лет назад 0

25 січня о 13.00 год. в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації відбудеться засідання за «круглим столом» з представниками громадських організацій на тему: «Надання медичної допомоги учасникам АТО». Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Організаторами заходу виступають Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради.

Під час заходу планується обговорення стану надання медичної допомоги учасникам АТО.

Участь у заході приймуть заступник начальника управління з організації медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації Шахман Наталія Володимирівна, начальник обласного госпіталю ІВВ Тимошенко Валерій Володимирович та заступник начальника з медичної частини Глушак Сергій Дем’янович.

До участі у заході запрошуються громадськість області та представники інститутів громадянського суспільства.

Місце проведення заходу: м. Херсон вул. 295 Стрілецької Дивізії 21, Департамент охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації, (конференц-зал 1 поверх).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи: Глушак Сергій Дем’янович, заступник начальника обласного госпиталю інвалідів та ветеранів війни з медичної частини (тел.42-04-73)