У Херсоні опалювальний сезон під загрозою

2 недели назад 0

У Херсоні опалювальний сезон опинився під загрозою через борги тепловиків. За словами голови правління Херсонгазу Альберта Зангієва, ТЕЦ та комунальне підприємство “Херсонтеплоенерго” не оплатило розподіл газу, передає видання “Херсон week”. 

“Лише за розподіл газу Херсонська ТЕЦ має платити близько 10 млн гривень щомісяця, Херсонтеплоенерго – 4,7 млн гривень. Але влітку ці підприємства не перерахували нам ні копійки, посилаючись на неплатежі споживачів тепла”, – каже Зангієв. 

Проблема не лише в боргах тепловиків, а й в тому, що вони досі не підписали договори на постачання газу для роботи в опалювальний сезон. Але, зазначає Зангієв, однією з причин тут є й невизначеність на газовому ринку. 

“Постачальники самі не поспішають укладати угоди, оскільки не знають, якою буде оптова ціна газу. На світовому енергоринку вона дуже швидко росте, відповідно зростає й в Україні. Ще кілька тижнів тому газ пропонували по 15.1 тисяч гривень за тисячу кубометрів, а 2 вересня на біржових торгах ціна взлетіла до 22 тисяч гривень за тисячу кубів”, – каже Зангієв.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.