У Херсоні поліцейські викрили звідницю, яка здавала в «оренду» клієнтам подруг-повій

4 года назад 0

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУНП викрили 29-річну звідницю з Білозерського району, яка втягнула у зайняття проституцією свою найкращу 35-річну подругу. Обидві жінки виявилися з «досвідом», разом вони надавали послуги інтимного характеру. Зустрічі з клієнтами проходили в орендованих квартирах. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Херсонській області Олег Шанько, звідниця шукала клієнтів через старі зв’язки та через оголошенні в соціальних мережах. Для отримання більшого прибутку, звідниця пропонувала чоловікам спільний відпочинок разом зі своєю досвідченою подружкою, іноді з кількома. Обидві повії ніде не працювали, годину своєї «роботи» кожна оцінювала у 1000 гривень.

Протиправну діяльність звідниці та її подруги працівники ВБЗПТЛ ГУНП спільно з працівниками Херсонського відділу поліції задокументували о 01:00 год. у квартирі, яку клієнт орендував для втіх. Поліцейські провели там огляд, вилучили гроші, записи з даними дівчат та іншою інформацією.

Відкрите кримінальне провадження за ст.302 Кримінального кодексу України "Створення або утримання місць розпусти і звідництво".