У Херсоні презентують проект по впровадженню служб психосоціальної реабілітації

5 лет назад 0

Комісія Міністерства закордонних справ Литви підтвердила проект по впровадженню служб психосоціальної реабілітації в Херсонській та Запорізькій областях. Проект починається з візиту 4 фахівців психічного здоров’я та Міністерства охорони здоров’я Литви.

Як повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, завтра, о 9.30 у залі засідань облдержадміністрації відбудеться зустріч керівництва області з делегацією із Литви у складі: канцлер Міністерства охорони здоров’я Литви Одета Віткунієне, директор Державного центру психічного здоров’я при Міністерстві охорони здоров’я Она Давідонієне, завідувач відділенням психосоціальної реабілітації Республіканської Каунаській лікарні Раса Думбліаускієне і директор центру психічного здоров’я м Вільнюс Мартінас Марцинкявічюс.

Візитери представлять проект та зустрінуться з керівництвом області, яке може підтримати розвиток служб психосоціальної реабілітації. В рамках візиту, іноземна делегація огляне установи охорони психічного здоров’я та інші установи (наприклад лікарні ветеранів), які планують брати участь у навчання та впроваджувати у себе служби психосоціальної реабілітації.

Як зазначили у Херсонській ОДА, навчання фахівців розпочнуться вже у вересні цього року. Навчання будуть для 20 фахівців із Запорізької, 20 фахівців з Херсонської областей та ще 15 учасників будуть з Донецької та Луганської областей — всього 55 учасників і 6 лекторів з Литви(28 двомісних номерів і 6 одномісних).