У Херсоні розпочались гастролі театру імені Івана Франка

5 лет назад 0

3 липня у приміщенні ХОАМДТ ім. Миколи Куліша відбулась прес-конференція з нагоди гастролей Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка в Херсоні. На сцені херсонського театру вистави відбудуться з 3 до 15 липня. Кожного дня, окрім 7 липня, вистави починатимуться о 19.00. Лише 7 липня — о 12.00.

Тепла зустріч Анатолія Хостікоєва та Наталі Сумської із представниками херсонських ЗМІ була прикрашена теплими спогадами акторів про минулі гастролі та описами спектаклів, якими незабаром насолодяться херсонці.

Відкриє гастролі спектакль "Незрівняна": комедію на дві дії поціновувачі прекрасного зможуть подивитись 3 та 6 липня. У незвичному для себе образі з'явиться Наталя Сумська: неординарної Флоренс Фостер Дженкінс — співачки, якій втім не заважало співати "повз ноти". Отже, якщо Ви почуєте фальшиві ноти у виконанні блискучої акторки, не лякайтесь: саме так і замислено.

Особливу увагу організатори звернули на те, що 7 липня вистава за участі Євгена Нищука буде майже повністю благодійною: продається лише частина квитків. Інші будуть розповсюджуватись безкоштовно для незахищених та пільгових верств населення, а також для воїнів АТО.

Євгенія Вірлич


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.