У Херсоні випускники курсів первинної професійної підготовки патрульної поліції прийняли Присягу працівника поліції України

7 лет назад 0

Сьогодні в Херсоні на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ урочисто прийняли Присяг у працівника поліції України 45 нових патрульних поліцейських, серед яких 11 дівчат .

На заходах були присутні керівництво Управління патрульної поліції в Херсонській області, обласної та міської влади, рідні та близькі випускників. Від Головного управління Національної поліції в Херсонській області з прийняттям Присяги нових поліцейських привітав заступник начальника обласного главку поліції Олександр Анохін.

Звертаючись до випускників, Олександр Дмитрович зазначив: «Від вас залежить правопорядок на Херсонщині та безпека жителів і гостей нашої області. Пам ’ ятайте , що головним у діяльності поліції є довіра людей. Саме рівень довіри населення є основним показником ефективності нашої роботи».

Також Олександр Анохін за особисту мужність та виявлений професіоналізм при затриманні злочинця вручив трьом поліцейським батальйону УПП Почесні грамоти начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артура Мєрікова.

Після урочистостей бійці підрозділу тактично-оперативного реагування Управління патрульної поліції продемонстрували присутнім свої вміння по затриманню злочинців та припиненню масових заворушень.

Заходи закінчилися піснею «Марш поліції» у виконанні солісту оркестру обласного главку поліції. Після чого нових поліцейських привітали рідні, близькі та друзі.

Відділ комунікації поліції Херсонської області