![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/06/f5aba284a2af45c3b1ee8270191c4276.jpg)
У Херсоні запрацювала цілодобова Гаряча лінія з протидії домашньому насильству – 0 800 30 77 30
4 года назад 0
Карантин – не привід для насильства. З епідемією Covid-19 почалася епідемія домашнього насильства. Кількість звернень зросла вп`ятеро. Кожна шоста жінка в Україні пережила домашнє насильство. До 3 мільйонів дітей стають його свідками або жертвами. Насильство – це грубе порушення прав людини. Це – злочин, якому немає виправдання. На базі Денного центру у Херсоні запрацювала цілодобова Гаряча лінія з протидії домашньому насильству.
Номер Гарячої лінії: 0 800 30 77 30
Не зволікай! Телефонуй! Допоможемо!