У Каховці жінка віддала шахраям усі свої заощадження

4 года назад 0

Жертвою шахрайки стала 81-річна жителька Каховки. Довірившись псевдоворожці, жінка віддала їй 10 тисяч гривень та золоті вироби за зняття «порчі». Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

У чергову частину Каховського відділу поліції звернулась пенсіонерка. Вона розповіла, що вдень на вулиці до неї підійшла жінка та представилась відомою провидицею. Незнайомка сказала, шо на заощадження пенсіонерки накладено «порчу», але ситуацію можна виправити. В цей час у розмову втрутилась ще одна жінка, яка нібито впізнала «відому провидицю» та почала підтверджувати її високу кваліфікацію.

Не підозрюючи змови, пенсіонерка погодилась провести обряд зняття «порчі» та принесла шахрайці пакунок з усіма своїми заощадженнями: 10000 гривень та золотими виробами. Після проведення обряду, невідома віддала пакунок з нібито очищеними грошима та наказала відкрити його лише вранці. Довірлива пенсіонерка виконала усі вимоги ворожки, а вранці замість заощаджень виявила у конверті нарізаний папір. Коли жінка отямилась від шоку, то одразу зателефонувала в поліцію.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Працівники поліції вживають заходи для встановлення осіб зловмисниць та їх місцеперебування.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.