![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/03/93bd20dd494ddffeba9779c765e6782d.jpg)
У міськраді збирають інформацію від мешканців Херсонської громади про стан житлових будинків
2 года назад 0
Про це повідомив заступник міського голови Володимир Пепель.
Учора провели нараду з головами райрад та керівництвом департаменту міського господарства за участі представників компанії з виробництва вікон. Наразі проводяться обстеження стану вікон у будинках: вибиті шибки замінюватимуться склопакетами, де «винесені» повністю вікна – встановлюватимуться нові. Працювати почнуть з Таврійського м-ну за адресами Тарле, 2, 4, 49 ХГД. Координуватиме спільні дії директор інспекції житлово-комунального господарства Олександр Черніков. Наступним буде Корабельний район, й далі Дніпровський. Роботи починаються з локацій, до яких можна безперешкодно потрапити.