![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/07/4ffad4f5cde5bcaf2830f2a77e569756.jpg)
У Новій Каховці проходить відкритий турнір зі стрільби з луку
3 года назад 0
У Новій Каховці 9 липня на спортивній базі “Динамо” розпочався відкритий турнір Новокаховської громади Херсонщини зі стрільби з луку “Скіфська стріла”.
Про це повідомили у відділі сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту територіальної громади.
На доріжки вийшли кілька десятків спортсменів різних вікових категорій з Києва, Рівного, Одеси, Запоріжжя, Дніпропетровська і Нової Каховки (ДЮСШ “Таврія”).
Привітати спортсменів з початком змагань прийшли перший заступник міського голови Олег Тарабака, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталя Таран, майстер спорту міжнародного класу Вадим Рєзніков і гість з Херсону – заступник голови обласного фізкультурного товариства “Динамо” Микола Рибак.