У Новій Каховці ювенальні поліцейські навідали в лікарні трьох дітей, яких врятували від алкозалежної матері

4 года назад 0

Нагадаємо, що трьох дітей врятували від алкозалежної матері ще 7 жовтня. 10-річного хлопчика разом з 2-річною і 13-ррічною сестричками помістили в лікарню міста Нова Каховка. Але мати по телефону підмовила сина на втечу, наказала йому чекати на березі річки, а сама не прийшла. Бідолашний простояв на холоді кілька годин, поки його не знайшов поліцейський. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

— Всіх наших працівників схвилювала доля цих дітей, тож за кілька днів ми приїхали в лікарню їх навідати. Привезли їм фрукти, соки, солодощі, поспілкувалися та трохи підбадьорили , — розповів начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослав Шанько.

Також поліцейські поспілкувалися з лікарями та дізналися, що стан здоров’я дітей задовільний, вони відчувають підтримку і турботу від персоналу лікарні, працівників поліції та служби у справах дітей, які теж навідують малечу і привозять їм їжу. Мати ж за цей час жодного разу не прийшла до своїх нащадків. Було прийнято рішення не повертати малечу в родину і незабаром жінку можуть позбавити батьківських прав на дітей.