У російському Брянську під залізницею земля «розверзлася», а на нафтобазу і склад боєприпасів «зійшов Благодатний вогонь», — ФОТО

3 недели назад 0

11:40, СьогодніУ російському Брянську під залізницею земля "розверзлася", а на нафтобазу і склад боєприпасів "зійшов Благодатний вогонь", — ФОТО

Вночі 25 квітня у російському місті Брянськ "благодатний вогонь" зійшов на нафтобазу та склад боєприпасів. А напередодні ще й земля "розверзлася".

Про це повідомив у Телеграм радник Мінстра МВС України Антон Геращенко.

Зокрема, він повідомив, що у Брянську з 2-ї години ночі палали два резервуари з паливом на Московському проспекті та нафтопереробному заводі за адресою: Сніжецький вал. Також палав 120-й арсенал Головного ракетно-артилерійського управління.

Мешканців будинків, які розташовані біля нафтобази в Брянську, вночі евакуювали. Причину того, що відбувається, поліцейські не пояснюють. До місця пригоди примчались рятувальні служби з усього міста.

"До чого тут Україна? Та ні до чого. Все сталося аналогічно з крейсером "москва" — порушення правил поводження з вогнем, куріння в недозволеному місці :))", — зазначив Геращенко.

За його повідомленням, напередодні у Брянську ще й земля розкрилася, внаслідок цього виявилася пошкоджена залізниця, зійшов із рейок тепловоз.

"За твердженнями українських ЗМІ, земля розверзлася у напрямку військової частини, якою везли військову техніку та боєприпаси в Україну. Ще на одній ділянці залізниці Брянська силовики в паніці шукають підозрілого мотоцикліста після того, як в одній з релейних шаф був знайдений саморобний пристрій запального типу з таймером та акумулятором. Сама шафа була не зламана, а відкрита спеціальним ключем. Невже серед брянських залізничників з'явилися диверсанти?", — додає радник Міністра МВС.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.