![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/03/62c78f49f39322b5054912a7f7bde85f-667x450.jpg)
У Верхньому Рогачику вогнеборці приборкали пожежу сухостою
5 лет назад 0
14 березня о 15:48 на пункт зв’язку 1-го державного пожежно-рятувального поста надійшло повідомлення від населення про пожежу поблизу вулиці Ювілейна в смт Верхній Рогачик. За місцем виклику виїхало чергове відділення у складі 4-х чоловік на АЦ-40. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.
Прибувши за вказаною адресою, пожежні відразу приступили до гасіння сухостою на відкритій території орієнтовно площею 100 кв.м. За допомогою ствола «Б» та підручних засобів (хлопавки) о 16:10 загоряння ліквідували.