Учасники бойових дій з Херсонщини ініціювали звернення про недопущення дестабілізації ситуації в області

5 лет назад 0

Сьогодні, 6 липня, представники 24-ох організацій Херсонщини учасників бойових дій на Сході України ініціювали звернення до Президента України, голови Херсонської обласної державної адміністрації, голови Херсонської обласної ради, Управління Служби безпеки України у Херсонській області, Головного управління Служби безпеки України в АР Крим, Національної поліції у Херсонській області щодо вжиття рішучих заходів, спрямованих на недопущення дестабілізації ситуації у місті Херсоні та Херсонській області. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Ставши ще у 2014 році на захист української землі, чітко висловили власну позицію щодо вірності Україні та недопущення сепаратистських настроїв та ворожої агресії на Херсонщину.

У зверненні бійці АТО зауважують, що на сьогоднішній день провокатори під українськими прапорами та гаслами, отримуючи фінансування та вказівки від проросійських осіб та спецслужб РФ, а також псевдопатріотичних політиків, які за будь-яку ціну хочуть потрапити у вищі ешелони влади, взялися до розхитування ситуації у прикордонній області.

Найгірше те, що дані особи з метою дестабілізації області намагаються використати у цій ганебній справі учасників бойових дій і стравити побратимів один проти одного.

Але справжні учасники бойових дій, які знають ціну миру і спокою, пережили горе втрат побратимів, бачили руїни Донбасу, ніколи не будуть кликати війну у свої домівки, ніколи не підставлять під кулі своїх дітей, дружин, матерів.

Голова громадської організації «Українська єдність» Ігор Кравець прокоментував спільне рішення учасників і ветеранів бойових дій на Сході України:

«Якщо виникають питання чи проблеми, потрібно вирішувати їх спільно на місці, а не залучати людей та бійців з інших регіонів, тим самим стравлюючи побратимів між собою. Ми, захисники Херсонського краю, краще знаємо власні проблемні питання й спільно з владою займаємося їх вирішенням, а якщо хтось хоче поспілкуватися з нами, то будемо сідати за «круглий стіл» і вести обговорення мирно й конструктивно».

Звертаючись до вищезазначених органів влади й правоохоронників, бійці АТО закликали не реагувати на провокації та не продавати свою честь і совість на догоду ворожим агресорам і сепаратистам.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.