Угони та крадіжки: херсонська поліція повідомила про останні злочини

4 года назад 0

Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшло 413 звернення, серед яких 48 повідомлень містять ознаки кримінального правопорушення.

За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 122 адміністративні протоколи, з них 4 — за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Деякі приклади кримінальних правопорушень:

В Великоолександрівське відділення поліції надійшло повідомлення від 45-річного місцевого жителя. Чоловік розповів, що невідомий проник на подвір’я будинку, звідки незаконно заволодів мопедом "Дельта". За даним фактом проводиться перевірка.

В «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини надійшло повідомлення від 20-річної херсонки. Жінка розповіла, що невідомий проник в її квартиру, звідки викрав 1500 гривень. За даним фактом проводиться перевірка.

В Іванівське відділення поліції звернувся 34-річний місцевий житель. Чоловік розповів, що в вночі невідомі викрали у нього з двору причеп. За даним фактом проводиться перевірка.

Відділ комунікації поліції Херсонської області