«Український прапор знову майорітиме над Херсоном. Не завтра, але швидше, ніж хтось може собі уявити», — Михайло Подоляк

4 недели назад 0

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк у своєму телеграм-каналі назвав дві умови звільнення Херсона.

За його словами, звільнення міста на інших населених пунктів відбудеться після втрати російською армією наступального потенціалу та отримання Україною достатньої кількості зброї.

"Давайте відверто. Про окуповані території. І про всі кримінальні ініціативи росіян щодо спроб тупо вкрасти наші міста.

Так от, про конкретику. Росія дуже активно намагається сформувати в мешканців півдня думку, що Україна їх покинула, а «русский мир» прийшов надовго. Повна маячня. Маємо класичну російську психологічну операцію: викликати почуття смути та великої образи покинутих, а потім конвертувати це у гнів ображених.

Ще раз по складах. Це – пов-на ма-яч-ня.

Уся політико-дипломатична машина сьогодні працює на те, щоб держава отримала достатню кількість зброї для звільнення громадян на окупованих територіях.

Уся військова машина працює на те, щоб просто зараз стримати агресивний наступ ворога на сході країни. Кремль кидає в бій усе, що має, але час на нашому боці.

Щойно Росія виснажиться та втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить достатньо сил – південь нашої країни буде обов'язково звільнений", — йдеться у дописі

Наприкінці Михайло Подоляк додав: "Це не питання одного дня чи місяця, але й не питання року. Український прапор знову майорітиме над Херсоном. Не завтра, але швидше, ніж хтось може собі уявити."


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.