Дебют херсонського хокейного клубу «Дніпро» в Українській хокейній лізі – найвищому професійному дивізіоні країни. Команда Дмитра Підгурського на своєму льоду у палаці «Фаворит-арена» зіграла проти столичних «Крижаних вовків». Перед стартом заряд – бойовий. Хлопці налаштовані на перемогу
За лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко проголосували би 20,5% українців, якби вибори президента відбувались у середині грудня. Про це свідчать дані соціологічного опитування, презентованого сьогодні Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).... Подробнее
Сегодня депутаты Херсонского облсовета приняли областной бюджет на 2018 год. Свой голос "за" отдали 47 народных избранников. — доходы областного бюджета в сумме 6 180 403 950 грн, в... Подробнее
Російські загарбники продовжують призначати своїх ставлеників в освітніх закладах окупованої Херсонщини. У Каховці працювати «завідувачкою» в дитсадку №6 «Сонечко» погодилася гадомська (торопенко) катерина рудольфівна, яка не має педагогічної освіти.... Подробнее
Міський голова Скадовська Олександр Яковлєв виїхав із міста через погрози та "пропозиції" до співпраці з боку російських військових. Про це він розповів на своїй сторінці у ФБ. “Зважаючи на... Подробнее