За добу шестеро херсонських родин стали жертвами нечесних меблярів та шахрайств з орендою житла

6 лет назад 0

Трьом херсонським родинам шахраї зіпсували відпочинок на морському узбережжі. Сім’ї з дітьми приїхали у Скадовськ та Генічеськ у завчасно орендовані кімнати в готельних комплексах. По прибуттю вони з’ясували, що такі готелі існують, але усі номери були зайняті і заброньовані до кінця літнього сезону. На сайті, де заявники замовляли кімнати і сплачували за них завдаток, були зовсім інші номери телефонів та імена адміністраторів. Коли люди почали їм телефонувати, ніхто не відповідав. Потерпілі втратили від 1500 до 3 тисяч гривень. За усіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Ще троє жителів Херсона так і не дочекалися нових меблів і ремонту в оселях. Пенсіонер з Дніпровського району по оголошенню знайшов майстра, який робить ремонт у квартирах. Молодий чоловік прийшов додому до пенсіонера та порахував приблизну вартість ремонту в квартирі. Він попросив власника дати йому 16 тисяч гривень на купівлю матеріалів. Потерпілий віддав гроші, минув понад місяць, але майстер на зв'язок не виходить і його телефон відключений. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом шахрайства.

Ще дві молоді родини стали жертвами шахраїв, яким віддали від 6 до 8 тисяч гривень на виготовлення шаф-купе. Майстрів люди теж знайшли за оголошеннями. Ніяких даних про цих людей, крім їх імен, потерпілі не знають. Ні грошей, ні меблі потерпілі так і не отримали. За усіма фактами шахрайств відкриті кримінальні провадження.

Відділ комунікації поліції Херсонської області